Saç Ekimi

SAÇ EKİMİ

Dünyada En Yaygın ve En Güvenilir Metoduyla Saç Ekimi, Merkezimizde...


Saç ekimi sayfasına hoşgeldiniz. Antakia Saç Ekimi Merkezi, profesyonel kadrosu, 13 yıllık deneyimi (1998'den beri), en uygun fiyat ve %100 başarı güvencesiyle Ortadoğu'nun en çok tercih edilen saç ekim merkezi sayılmaktadır.


Merkezimiz, Lübnan, Ürdün, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, BAE, Irak, Yemen, Bahreyn, Suriye, Fransa, Hollanda, Kanada, Almanya ve Türkiye'den birçok kadın ve erkek için saç ekimi hizmeti vermiştir.


Saç Ekimi Uygulamasından Önce Saç Ekimi Uygulamasından Sonra

Yan Etkisi YOK

Saç Ekiminden Sonra Mükemmel Sonuçlar

 

 

Saç Ekiminde En İyi Yöntem

FUE: %100 Garantili Saç Ekimi Yöntemi

Mikrograft adı verilen ve 3 ila 5 saç kökü içeren tohumlar, başın iki kulak arkasında kalan kısmından lokal anesteziden sonra alınarak, saç ekimi istenen bölgeye yine lokal anestezi kullanılarak ekilir.

Saç Ekimi Yöntemleri

Saç ekimi için kullanılan birden fazla yöntem vardır.


Saç ekimi için uyguladığımız Fransız FUE yöntemi dışında, FUT adı verilen ve saç derisinden bir kesitin olduğu gibi alınarak ekim istenen bölgeye dikilmesinden ibaret olan ikinci bir yöntem söz konusudur. Ancak merkezimiz, bu yöntemi daha önce kullandıktan sonra bizlere başvurmuş kişide iltihaplanmaların meydana geldiğini gözlemledik.

Dolayısıyla doktorumuz, bir cildiye uzmanı olarak, saç ekimi için bu yöntemi önermemektedir.

Saç Ekimi Sonrası %100 Gerçek, Doğal, Uzayan, Traş Edilebilir Saçlara Sahip Olacaksınız  Antakia Saç Ekimi Merkezi, Dünyada En Çok Tercih Edilen Yöntemi Kullanıyor  300 Dolardan Başlayan Fiyatlarla %100 Doğal ve Garantili Saç Ekimi Saç Ekimi İkinci Seansı (Sıklaştırma) Yaptıranlara %33 İndirim

Saç Ekimi Ameliyatları

Antakia Kliniğinde Saç Ekimi

- Saç Ekimi ameliyatları, diğer kozmetik operasyonlarımız gibi, gizlilik prensiplerine ve hasta kimlik haklarına uygun şekilde gerçekleştirilir.

- Saç ekimi, her yaştaki kadın ve erkeklere yapılabilir.

- Fiyatlarımız oldukça uygun olup, aynı sayıdaki ekimde kliniğimizle rekabet söz konusu değildir.

- Saç ekimi, kaş ekimi veya sakal ekimi için, yanık, yara gibi etkenler etki etmemekte olu, tüm operasyonlarımız yüksek başarı oranında gerçekleşmektedir.

Saç Ekimi Hakkında

Saç ekimi ve sonrası..

Ekilen saçlar doğaldır, doğal şekilde uzar ve kesilebilir... Bizler sadece saçlarınızı bir bölgeden başka bölgeye taşıyoruz..

Normalde, saç köklerini aldığımız ve ektiğimiz yerde herhangi bir iz kalması söz konusu değildir. Herhangi bir yan etkiye de maruz kalmazsınız.

Saç ekiminde kullandığımız alet ve makineler tamamen dezenfekte edilmiş, tek kullanımlık olup, başkalarından herhangi bir hastalık bulaşmasına imkan yoktur.

Saç Ekimi Hakkında Önemli Ayrıntılar

Saç ekimi ameliyatından sonra, üç gün kalacak pansuman uygulanır. Üçüncü günden sonra talimatlara göre duş alabilirsiniz.

Yeni saçlarınızın ortaya çıkması üçüncü haftada başlar, altıncı aya kadar sürer. Doğal bir şekilde uzamaya başlar.

Ne zaman isterseniz sıklaştırma amaçlı ikinci saç ekimi ameliyatını gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bölgenin saçla kaplanması için ikinci ameliyata ihtiyaç duyulabilir.- Saç ekimi maliyeti ile ilgili net fiyat için, lütfen aşağıda belirtilen e-mail adresimize, saç ekilmesini istediğiniz alanın fotoğrafını iletiniz.
- Fotoğraflar incelenerek, saç ekimi için en uygun sayı belirlendikten sonra, saç ekimi fiyatları tarafınıza birkaç gün içerisinde iletilecektir.
- Gizlilik politikamız gereğince, hastalarımızdan hiçbirinin izni olmadıkça, fotoğrafları KESİNLİKLE yayınlanmamakta ve kimseye gösterilmemektedir.مركز أنطاكيا لزراعة الشعر الطبيعي و الدائم